duda 7 %Jerzy Binkowski%

28 czerwca 2020 roku wygramy

duda 7 %Jerzy Binkowski%
Prezydent Andrzej Duda

Co wyniknie z faktu zwycięstwa dr. Andrzeja Dudy?

Niedawno, w 2019 roku, kolejny raz wybraliśmy prawo i sprawiedliwość, jako naczelne hasło życia społecznego. Prawo naturalne, w naszym rozumieniu, jest osadzone na Boskim Prawie. Cóż za wielkość i jak niewyobrażalną Prawdę i Moc zawiera ten sposób widzenia i interpretowania rzeczywistości społecznej!

Czy zdajemy sobie sprawę ze stopnia nienawiści ludzi pełnych pychy i zarozumiałości? Ich namiętna agresja i pogarda do ludzi głoszących zasadę pierwszeństwa Boga jest tak wielka, ponieważ uniemożliwia im swobodną realizację konstrukcji myślowej, w której on – człowiek jest panem wszechświata. To człowiek ma prawo do wszystkiego, do czego zechce mieć prawo? Wydaje mi się, że grupami ludzi najbardziej narażonymi na zarozumiałość wobec wyznawców Bożego Prawa są psychopaci: artyści wszelkiej maści (szczególnie aktorzy), lekarze i sędziowie. Wśród tych zawodów najczęściej znajdziemy osoby zarozumiałe i pyszne, pewne, że im się należy to, co zechcą. Przypisuje się wtedy osobom wiernym tradycji i wiary katolickiej, cechy odrażającej niepowagi, odpychającej estetyki i intelektu, który poniża godność człowieka.

Szokująca jest bezwzględność psychopatów w drodze do odzyskania władzy. Ciekawym zjawiskiem jest zachowanie tych ludzi, których umownie nazwałem psychopatami. Ich krzykliwa demonstracja poglądów np. mniejszości seksualnych, ma przerazić osoby uparcie twierdzące, że Bóg jest Panem Wszechrzeczy.

Warto dostrzec, że żadnymi argumentami rozumu nie jesteśmy w stanie z takimi ludźmi rozmawiać. Każdy argument na temat zachowania proporcji w relacji Bóg – Człowiek spotyka się ze ścianą pychy. Zachowajmy godność człowieka otwartego i odpowiedzialnego za przyszłość ojczyzny. Tym razem, na szczególnie ważną chwilę, potrzebna jest wierność zasadom prawa naturalnego. Prawa, którego źródłem jest Bóg.

Dlatego też, świadomi odpowiedzialności za świat, który chcemy kształtować, wstańmy wyprostowani i idąc na wybory i powtarzajmy: DUDA 2020.

Andrzej Duda nie jest genialnym muzykiem – śpiewakiem, kompozytorem. Nie jest aktorem znanym z teatralnych scen polskich kabaretów czy sławnych filmów. Nie jest poliglotą znającym perfekcyjnie język francuski i inne języki świata. Nie jest profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego. Nie ma żony-pilota i nie ma drugiej żony. Nie jest lekarzem ani sędzią.

Jest Andrzejem Dudą, którego znamy z pięcioletniej służby. Jest Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej.

Jerzy Binkowski

.

Similar Posts