adam andruszkiewicz %Jerzy Binkowski%

Adam Andruszkiewicz – wolny i solidarny

adam andruszkiewicz %Jerzy Binkowski%
Adam Andruszkiewicz foto internet

Dwudziestosiedmioletni polityk z jasną twarzą i szeroko otwartymi oczyma, potrafi stanąć w obronie podstawowych wartości chrześcijańskich i patriotycznych.

 

Adam Andruszkiewicz dołączył do grupy posłów na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej, którzy określają sens swojej pracy słowami – „Wolni i Solidarni”
Na czele tej grupy posłów stoi Kornel Morawiecki – fizyk z wykształcenia, wojownik z charakteru („Solidarność Walcząca”) i wizjoner, który określił samego siebie w przemówieniu otwierającym pierwsze posiedzenie Sejmu kadencji, w której większość parlamentarną stanowi Prawo i Sprawiedliwość.

Urodzony w Grajewie a wykształcony w Białymstoku poseł Adam Andruszkiewicz mówi:

Nasza polityka potrzebuje ludzi, którzy chcą ZAWSZE stawiać dobro Polski ponad swoje ugrupowania. Bo poseł nie reprezentuje tylko swojej formacji – ale reprezentuje przede wszystkim Polskę i Polaków. Musimy mieć państwowe elity, które nie będą służyły jedynie swoim partiom, ale będą pracować dla Polski, dla Was. Bo czas leci, ugrupowania w Sejmie mogą się zmieniać – a Polska trwa i jest ponad nami wszystkimi. Tak rozumiem moją polityczną służbę i mam nadzieję, że będziecie ze mną. Na długie lata – tak długo, dopóki nie zbudujemy nowej i silnej Polski!
PO dziś zapowiedziała, że nadal chce rządzić stolicą Polski. NIE możemy na to pozwolić! Pod rządami ich prezydent, p. Waltz kradziono kamienice i wyrzucano ludzi z domów, jak śmieci. A dziś PO bezczelnie ogłasza, że wystawi w wyborach jej współpracownika, p. Trzaskowskiego, aby ją zastąpił. Nie pozwolimy wam na to!
A tak w ogóle to uważam, że prokuratura powinna objąć prezydent Waltz zakazem opuszczania kraju, aby nie uciekła z Polski przed odpowiedzialnością. 

Powiem Wam szczerze, że nie rozumiem zupełnie, skąd u części polskich dzieciaków chęć przejmowania tradycji Halloween. Wspominam czasy, kiedy sam byłem dzieckiem i już były próby “sprzedania” nam zabawy Halloween – ale to w ogóle na nas nie działało. Pamiętam doskonale za to, że wielkie wrażenie robiła na nas nasza, polska tradycja. Wspólne wyjście na spacer, zakup zniczy, palenie ich na grobach bliskich. 
Kilka zdań prawdy w Waszym imieniu prosto w oczy opozycji totalnej! Schetyna opowiada takie głupoty i tak manipuluje, że niedługo urośnie mu nos Pinokia! Ponadto jasno powiedziałem, że wypowiedzi R. Sikorskiego, który krytykuje naszą Ojczyznę za granicą, są przeciw Polsce, a na rękę Niemcom! 
NIE dla kłamstw PO, NIE dla donoszenia na własną Ojczyznę. TAK dla rozwoju gospodarczego, wyższych płac i lepszego startu młodego pokolenia! Walczymy wspólnie o nową Polskę! 
PO i Nowoczesna realizują obce interesy w Polsce. Widać to coraz mocniej, zwłaszcza kiedy głosują przeciwko Polsce za granicą lub chcą przyjmować islamskich imigrantów, bo tak sobie wymyśliła kanclerz Angela Merkel. Celem Niemiec jest podporządkowanie gospodarcze i polityczne Polski wobec ich polityki – naszym celem, jest z kolei budowa bogatej, silnej i niepodległej Polski. Dlatego też, nigdy nie będę współpracował z PO czy Nowoczesną!
Postanowiłem więc merytorycznie przedstawić posłowi, że skoro głosują przeciwko Polsce lub stawiają się w Ambasadzie Niemiec na spotkanie z kanclerz Merkel – to właśnie jest nic innego, jak działanie na szkodę naszej Ojczyzny. Nie zamierzam nic pudrować, albo być fałszywie dla kogoś miłym. Poseł Rzeczypospolitej ma OBOWIĄZEK działać WYŁĄCZNIE dla Polski i jeśli jest inaczej – będę zawsze karcił to publicznie, mówiąc prosto w oczy! Polska ponad wszystko!
Dokładnie 2 lata temu zostałem wybrany na Posła Rzeczypospolitej Polskiej, więc chciałem Wam nie tylko podziękować, ale również podzielić się kilkoma faktami. Otóż z różnych rankingów (np. Tygodnika Wprost) wynika, że jestem jednym z najbardziej pracowitych posłów w Sejmie, czego dowodem jest fakt, że…sam, w pojedynkę, złożyłem więcej interpelacji niż CAŁY klub PSL razem wzięty! Interpelacje to codzienna praca posła, walka o nowe drogi, obniżanie podatków, poprawę sytuacji … 
Centrum polityczne i gospodarcze Europy znajduje się obecnie w Niemczech. Musimy zrobić wszystko, aby to centrum wróciło do Polski! Szybkie koleje, rozbudowa portów, międzynarodowe trasy komunikacyjne i centra logistyczne – w to musimy zainwestować w ciągu najbliższych kilku lat. Dzięki takim inwestycjom, Polska stanie się nie tylko duchowym, ale też gospodarczym sercem Europy! Oczywiście, Niemcy, Komisja Europejska, PO i Nowoczesna będą przeciw – ale musimy robić swoje i na to nie patrzeć. Polska znów musi stać się wielka!

***

11 listopada 2017r. w GALERII im.SLEŃDZIŃSKICH jak co roku od 7 lat (z inicjatywy Agaty i Andrzeja Bielskich), spotkało się około 100 patriotów, którzy modlili się w intencji poległych w walce o NIEPODLEGŁOŚĆ RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ, śpiewali patriotyczne piosenki, oraz słuchali fragmentów dobrej literatury polskiej (Janina Kozak-Pajkert – Osobisty przypadek).

 wgalerii %Jerzy Binkowski%wgalerii1 %Jerzy Binkowski%

Gospodarz spotkania – Jerzy Binkowski – mówił o głęboko ludzkim podziwie, należnej pamięci i szacunku wobec tych Polaków (w tym Żydów, Tatarów, Niemców, Amerykanów…), którzy zginęli w drodze ku NIEPODLEGŁEJ,

 

Similar Posts