czy jestesmy idiotami %Jerzy Binkowski%
|

Czy jesteśmy idiotami?

Posłuchaj wiersz Ernesta Brylla, Objawił się Pan ptakiem…, prezentuje Jerzy Binkowski

 

Wszystko wskazuje na to, że jednak w oczach reżimu platformerskiego  oraz ich sposobu interpretacji zdarzeń z Dnia Święta Niepodległości jesteśmy idiotami.

 

 

Bez założenia takiej diagnozy nikt myślący nie byłby w stanie publicznie powiedzieć, że za lewackie bandy prowokatorów odpowiedzialny jest Jarosław Kaczyński. Za zniszczenia materialne w Warszawie konsekwencje powinien ponieść ten, który w tym czasie przebywał w Krakowie i czcił pamięć tych, którzy byli wierni ojczyźnie do ostatniego oddechu w piersiach, do ostatniej kropli krwi. To Jarosław Kaczyński przyczynił się do zdestabilizowania poczynań policji oraz schizofrenizacji dziennikarskich pseudologii fantastycznych.

czy jestesmy idiotami %Jerzy Binkowski%ABSURD.

Jednak pamiętajmy, że psychopatów i obrzydliwych cyników nie sieje jesienny wiatr.

To strach odbiera im rozum. Strach przed niezrozumiałą dla nich naszą konsekwencją w próbach budowania etosu uczciwego Polaka. Nie wychodzimy na ulice, aby rozbijać, niszczyć. Skoro tak mało jest możliwości rozmawiania na temat Polski prawa i sprawiedliwości, pokazujemy to w stukrotnych marszach popierających demokrację w mediach. Będziemy trwać w dążeniu do uszanowania naszego konstytucyjnego prawa do demonstrowania poglądów, wśród których dobro wspólne jest naszą zasadą. DOBRO WSPÓLNE a nie dobro jednej partii.

CHCEMY WIELKIEJ, PIĘKNEJ, UCZCIWEJ, SPRAWIEDLIWEJ OJCZYZNY.

RZECZPOSPOLITA JEST NASZ A – szczególnie wtedy, gdy kolejny raz przekonujemy się, że bylibyśmy idiotami, gdybyśmy nie bronili się przed oszustami , kłamcami i pełnymi cynizmu psychopatycznymi manipulatorami.

Nie jesteśmy idiotami.

 

Przed nami rekonstrukcja ODRODZONEJ POLSKIEJ RZECZPOSPOLITEJ !

Jerzy Binkowski

                                                                        

Similar Posts