usmiechnieci 0 %Jerzy Binkowski%
|

Mordercy, oszuści i złodzieje w polskim parlamencie?

usmiechnieci 0 %Jerzy Binkowski%
foto internet

Co się z nami stało? Gdyby w Warszawie, w Gdańsku czy Poznaniu na listach osób kandydujących do polskiego parlamentu znaleźli się np. Jerzy Urban czy np. Grzegorz Piotrowski, z dużym prawdopodobieństwem można przypuszczać, że otrzymaliby wystarczającą ilość głosów, aby znaleźć się w ławach poselskich lub senatorskich.

 

Senator Jerzy Urban! Nie wyobrażacie sobie takiego scenariusza? Startuje z ostatniego miejsca na liście Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Wybierany zostaje największą ilością głosów – 247527. Więcej głosów na listach opozycji totalnej w Warszawie uzyskuje jedynie posłanka Małgorzata Kidawa-Błońska – 444558 skreśleń, pokonując o ponad dwieście tysięcy (przecież zmarnowanych) głosów na lidera Prawa i Sprawiedliwości – Jarosława Kaczyńskiego. Natomiast w Katowicach – dotychczasowy premier rządu, budowniczy polskiej doliny krzemowej, inicjator budowy Centralnego Portu Lotniczego, tunelu pod Świną i przekopu Mierzei Wiślanej oraz sieci autostrad łączących północ z południem Europy, znajduje się w Sejmie jedynie z powodu 19 111 głosujących.

Mój świat się kończy. Zrobiłem co mogłem. Uczestniczyłem w walce światopoglądowej od zarania samoświadomości

Wzywam Was, moi uczniowie: Karolu Wyszyński, Karolu Szmuksto, Adamie Gendźwile, Tomaszu Skiepko, Adamie Sewastianowiczu, Robercie Borowiecki !

Wzywam Was: Krzysztofie Krzyżewski, Macieju Korolczuku, Macieju Bierciu i Macieju Kuleszo, Bartłomieju Łupiński, Janie Dutkowski, Jakubie Czekało, Michale Barański !

Panowie – nie macie prawa do drzemki. Nie mogę uwierzyć, że zatraciliście instynkt samozachowawczy (lgbt), że zatrzymaliście się na etapie konsumpcji i satysfakcji z pracy na uniwersytetach współczesnych i w korporacjach. Nie uwierzę, że czekacie spokojnie, aż specjaliści od gloryfikowania homoseksualizmu i pedofilii „uszczęśliwią” Wasze potomstwo a komunistyczne bractwo Jerzego Urbana wskaże Wam i wychowywanym przez Was pokoleniom, jak trzeba korzystać z życia w aurze prawdziwej i głębokiej wolności od wszystkiego. Nie wierzę, że zapomnieliście o naszych spotkaniach przy interpretacji patriotycznych wierszy największych poetów naszego narodu.

Wierzę, że nie przyjmiecie moich słów, jakby mówił do Was działacz partyjny (pars = część). Jestem starszym mężczyzną, który młodych błaga o zaangażowanie się w dobro wspólne, którym jest Rzeczpospolita Polska.

Wierzę w Wasze piękno, dobro, mądrość i moc. Wierzę w Waszą wyobraźnię, błyskotliwą inteligencję, dalekowzroczność i odpowiedzialność za ojczyznę. Wierze w Waszą zdolność zawierzenia Bogu.

Jerzy Binkowski

“Nie zapala się też światła i nie stawia pod korcem, ale na świeczniku, aby świeciło wszystkim, którzy są w domu” [Mt 5, 15].

Podobne wpisy: