boze cialo %Jerzy Binkowski%
|

Stańmy otwarcie za Chrystusem- apeluje Jerzy Binkowski

boze cialo %Jerzy Binkowski%
fot. internet

APEL DO WYZNAWCÓW JEZUSA CHRYSTUSA

W KOŚCIELE KATOLICKIM

Na BOŻE CIAŁO

Panie i  Panowie, Siostry i Bracia w wierze w Jezusa Eucharystycznego!

W czwartek, 20 czerwca 2019r. zaświadczmy o swojej wierności Bogu i wierze katolickiej. Światu i Europie potrzebne jest świadectwo wiary w prawdziwego Boga, poprzez nasz udział w procesji Bożego Ciała. Oprócz wspólnej modlitwy oraz indywidualnych natężeń ducha, zaprezentujmy swoją determinację na rzecz uczynienia życia społecznego w wolnej Ojczyźnie  życiem zgodnym z prawdą o Bogu i z zasadami moralnymi, które otrzymaliśmy od Jezusa Chrystusa, za pośrednictwem Jego Kościoła.

Pójdźmy za naszymi kapłanami unoszącymi monstrancję z białą HOSTIĄ. Dajmy znak, że wraz z nimi jesteśmy gotowi do własnego nawrócenia i niezłomnej postawy, by bronić wiary i Kościoła, który jako jedyny pozwala nam rozpoznać prawdziwy cel naszego życia – wieczne zbawienie. Każdego dnia i w każdym miejscu. W Polsce i w Europie.

Dziwny jest ten świat, w którym spektakularna ilość uczestników bywa argumentem podkreślającym wagę i znaczenie sprawy. Naszą sprawa jest zagrożona prawda o Bogu i o królowaniu Jezusa Chrystusa w naszym państwie.

Stańmy otwarcie za Chrystusem. Jesteśmy wspólnotą wierzących Bogu.

Jerzy Binkowski

Similar Posts

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

2 × 2 =